Baccarat

Etalons kristālu pasaulē

Vairāk nekā divu gadsimtu garumā kristāla trauki un dekora priekšmeti no Baccarat ir nemainīgi izsmalcināta luksusa sastāvdaļa viss greznakajās mājās un pilīs.

Šodien Baccarat ir ne tikai pagātnes aristokrātisko vērtību spilgts iemiesojums, bet arī drosmīgi risinājumi un pārsteidzošas formas jaunajās kolekcijās.

No augstākās klasikas līdz spožam avangardam

Sadarbība ar labāko no labākajiem

Baccarat mākslas nodaļas direktors daudzus gadus bija izcilais XX gadsimta dizainers Georges Chevalier. Mūsdienās lielu popularitāti ir ieguvuši dizaina zvaigznes Philippe Starck radītie gaismekļi priekš Baccarat./span>

Visi Baccarat izstrādājumi ir roku darbs, kas vēljoprojām tiek radīti 1764. gadā dibinātajā rūpnīcā pēc karaļa Luija XV rīkojuma. Meistari ir pilnība apguvuši kristāla viršanas un apstrādes tehniku, pievienojot tiem dārgmetālus, kas piešķir produktiem unikāli spilgtu krāsu.

Izstrādājumi kuriem nav līdzīgu.

Kristāla mirdzums Jūsu mājās

Crystal Boutique ir ekskluzīvs Baccarat pārstāvis Latvijā. Mūsu salonā Jūs atradīsiet kristāla glāzes, dekanterus, karafes, gaismekļus, rotaslietas un interjera dekorus.

Pie mums Jūs varat iegādāties vissretākos izstrādājumus, ieskaitot preces no limitētajām kolekcijām un izstrādājumus no kolekcijām, kas ir noņemtas no ražošanas, kā arī dāvanu komplektus ko varat pasūtīt no katalogiem.

Apjomīgs kristāla šedevru klāsts

Pieteikties uz konsultāciju +371 26 782 953

Oficiālā lapa Baccarat